יומן צהרים רשת ב': עבריין מין מקבל מימון ממשרד החינוך

12 ביוני 2018: סיון לייב-יעקבסון, דוברת ארגון קולך, התראיינה ליומן הצהרים של רשת ב' בתגובה לחשיפה כי מוסדות החינוך בנשיאות עבריין המין אליעזר ברלנד, מקבלים מימון דרך אגף מוסדות תורניים במשרד החינוך. בשנת 2017 המימון עמד על למעלה ממליון וחצי שקלים. 

להאזנה לכתבה

 

ישראל היום: מי ראוי לחנך את ילדנו (טור דעה)

15 במרץ 2018: מנכ"לית קולך, עו"ד יעל רוקמן, הגיבה לאמירות לגבי נשים, אשר נאמרו בתקופה האחרונה על ידי רבנים המלמדים ועומדים בראש מוסדות "בני דוד" בעלי: "מי שמתייחס לנשים עצמאיות כבעלות מום, לא ראוי שילמד את ילדנו". קראו עכשיו את הטור באתר "ישראל היום".

קישור לכתבה

 

ערוץ 10: ראיון עם מנכ"לית קולך על חינוך לשוויון מגדרי

4 בדצמבר 2016: ירון לונדון מראיין את עו"ד יעל רוקמן בתוכנית "לונדון וקירשנבאום", על חשיבות החינוך במטרה לקדם סביבה בריאה יותר ונקיה מהטרדות מיניות. "עלינו לחנך את הבנים והבנות מתוך תפיסה של האשה כאדם, כיצור תבוני, כשותפות מלאות בחברה" (הראיון החל מדקה 28)

קישור לכתבה

 

ערוץ 10: ראיון על מנהיגות נשית הלכתית

16 במאי 2018: בן כספית מראיין את עו"ד יעל רוקמן והרבנית שרה סגל כץ על מנהיגות נשית הלכתית, שבת דורשות טוב ומבחני הרבנות.

קישור לכתבה

 

סלונה: למה הורד סרטון חיל האויר? - טור דעה

12 במרץ 2018: ביום האשה הבינלאומי 2018, העלו מנהלי הפייסבוק של חיל האויר סרטון העצמה נשית, בו נראו נשים המשרתות בחיל בתפקידים שונים, וברקע נשים המקריאות אמירות שונות שנאמרו על נשים המשרתות בצבא. סיון לייב-יעקבסון, דוברת קולך תוהה ממה פחדו מי שדרשו להוריד את הסרטון

קישור לכתבה