הדרכת כלות ברבנות - הרבנית שרה סגל כץ בתוכנית הבוקר של קשת

26 ביוני 2018: פאולה ולאון מארחים בתוכנית הבוקר של קשת את הרבנית שרה סגל כץ, מורת הלכה, מדריכת כלות וחברת קולך, בעקבות הדיון בועדת הפנים על הדרכות כלה המתבצעות על ידי הרבנות הראשית. 

לצפיה בכתבה

יומן צהרים רשת ב': עבריין מין מקבל מימון ממשרד החינוך

12 ביוני 2018: סיון לייב-יעקבסון, דוברת ארגון קולך, התראיינה ליומן הצהרים של רשת ב' בתגובה לחשיפה כי מוסדות החינוך בנשיאות עבריין המין אליעזר ברלנד, מקבלים מימון דרך אגף מוסדות תורניים במשרד החינוך. בשנת 2017 המימון עמד על למעלה ממליון וחצי שקלים. 

להאזנה לכתבה

 

סלונה: למה הורד סרטון חיל האויר? - טור דעה

12 במרץ 2018: ביום האשה הבינלאומי 2018, העלו מנהלי הפייסבוק של חיל האויר סרטון העצמה נשית, בו נראו נשים המשרתות בחיל בתפקידים שונים, וברקע נשים המקריאות אמירות שונות שנאמרו על נשים המשרתות בצבא. סיון לייב-יעקבסון, דוברת קולך תוהה ממה פחדו מי שדרשו להוריד את הסרטון

קישור לכתבה

 

נשים במועצות הדתיות בעושים סדר

26 ביוני 2018: בן כספית מראיין בתוכנית "עושים סדר" את הרבה גלית אורן מורן, חברת המועצה הדתית בכפר סבא ואת עו"ד רינה הולנדר, חברת מועצת העיר בית שמש ולשעבר האשה הראשונה במועצה הדתית בבית שמש על פועלן במועצה הדתית ומדוע חשוב שנשים יציגו את עצמן כמועמדות למועצה הדתית. 

לקריאת המאמר

 

ערוץ 10: ראיון על מנהיגות נשית הלכתית

16 במאי 2018: בן כספית מראיין את עו"ד יעל רוקמן והרבנית שרה סגל כץ על מנהיגות נשית הלכתית, שבת דורשות טוב ומבחני הרבנות.

קישור לכתבה

 

ערוץ 10: ראיון עם מנכ"לית קולך על חינוך לשוויון מגדרי

4 בדצמבר 2016: ירון לונדון מראיין את עו"ד יעל רוקמן בתוכנית "לונדון וקירשנבאום", על חשיבות החינוך במטרה לקדם סביבה בריאה יותר ונקיה מהטרדות מיניות. "עלינו לחנך את הבנים והבנות מתוך תפיסה של האשה כאדם, כיצור תבוני, כשותפות מלאות בחברה" (הראיון החל מדקה 28)

קישור לכתבה

 

התחרות רק תשפר את בתי הדין

28 ביוני 2018: בטור דעה שפורסם ב"ישראל היום", מסבירה עו"ד יעל רוקמן, מנכ"לית קולך כי בתי הדין הרבניים אכן השתפרו, אולם הדרך למצוינות עדיין ארוכה. הצורך להתחרות בנותני שירות אחרים, בתי דין פרטיים, ידרבן לשפר שיפורים נוספים הנדרשים כל כך. 

לקריאת המאמר

 

ישראל היום: מי ראוי לחנך את ילדנו (טור דעה)

15 במרץ 2018: מנכ"לית קולך, עו"ד יעל רוקמן, הגיבה לאמירות לגבי נשים, אשר נאמרו בתקופה האחרונה על ידי רבנים המלמדים ועומדים בראש מוסדות "בני דוד" בעלי: "מי שמתייחס לנשים עצמאיות כבעלות מום, לא ראוי שילמד את ילדנו". קראו עכשיו את הטור באתר "ישראל היום".

קישור לכתבה